soukromí Mate

Chci rezervovat
Ubytování: soukromí Mate
Typ ubytování: Soukromí
Lokalita: Chorvatsko - vlastní dopravou / město Vodice / soukromí Mate
Doprava: Vlastní doprava

Popis zájezdu

VODCE

se řadí k atraktivním a vyhledávaným letoviskům severní Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce asi 15 km severně od Šibeníku. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě i okolí. Stará část města je tvořena malými kamennými náměstíčky a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytvářejí atmosféru města. Letovisko nabízí příjemné promenády, ale také sportovní a kulturní vyžití. Lákavým cílem procházek je přístav, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny i upomínkových předmětů. Společně s dlouhou přírodní oblázkovou pláží nabízí toto letovisko vynikající podmínky k rekreaci rodin s dětmi.

 

MATE

Rodinná vilka v klidné rezidenční části letoviska 200 m od pláže nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s balkony i bez a také prostorné čtyřlůžkové pokoje (2 ložnice, 1 koupelna, balkon). Pokoje mají nový nábytek a chladničky. WIFI free. U ubytování je příjemné zahradní posezení. U pokojů s balkonem možná klimatizace za příplatek na místě. U vícelůžkových pokojů (3-4) při obsazení minimálně 2 osobami,neúčtujeme neobsazená lůžka.

 

 

Možná účast na těchto výletech:

1. Výlet lodí do NP Krka
Cena výletu 290 Kn mimo hlavní sezónu/ 350Kn v hlavní sezóně*
Celodenní výlet lodí proti proudu řeky Krka - kanálem sv. Antonína, k vidění pevnost sv. Mikuláše - od loňského roku na seznamu UNESCO, historické cetrum Šibeniku ( katedrála sv. Jakuba, další pevnosti ve městě), přes Pruklinské jezero až k městečku Skradin. Zakotvení v blízkosti největšího a nejznámějšího vodopádu na řece - Skradinski Buk. 
Možnost koupání u vodopádu, procházka naučnou stezkou ( poznání  jedinečné fauny a flóry tété oblasti, historické skanzeny, pozůstatky bývalé hydroelektrárny.) 
Na lodi se podává welcomedrink, dále možnost dokoupení nápojů.
 
2. Výlet lodí do NP Kornati
Cena výletu 320 Kn mimo hlavní sezónu/350 Kn v hlavní sezóně*
Celodenní výlet lodí k NP Kornati, proplutí mezi menšími ostrovy a útesy. K vidění zde jsou robinsonády, pozůstatky ohraničení pozemků po původních obyvatelých ostrovů, pozůstatky hist.obydlí). Dále návštěva přírodního parku Telaščica, zakotvení v jedné ze zátok na ostrově Dugi Otok, návštěva slaného jezera Mir - možnost koupání v jezeře, dále možnost výstupu na útesy do výšky 20 - 30 m. n.m., pohled na širé moře.
Na lodi se podává welcomedrink, oběd - ryba/maso, víno, salát. Možnost dokoupení nápojů na lodi.
 
* Ceny výletů v sezóně 2018
 
Výlety jsou celodenní cca od 9:00 do cca 17:00 - 17:30h.

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
2 790 Kč/osobu
Cena za lůžko 2 790 Kč
Pokoj 2+0
2 790 Kč/osobu
Cena za lůžko 2 790 Kč
Pokoj 2+2
2 790 Kč/osobu
Cena za lůžko 2 790 Kč
Pokoj 3+0
2 790 Kč/osobu
Cena za lůžko 2 790 Kč
Pokoj 3+0
2 790 Kč/osobu
Cena za lůžko 2 790 Kč
Facebook