Vicenco

Chci rezervovat
Ubytování: Vicenco
Typ ubytování: Villa
Typ stravy: polopenze dospělá osoba
Lokalita: Chorvatsko / město Pirovac / Vicenco
Doprava: Autobus
Vzdálenosti
od moře: 100 m

Popis zájezdu

Pirovac

- městečko ležící na severním pobřeží stejnojmenného zálivu. 21 km severozápadně od Šibeníku. V úrodném okolí se pěstuje hlavně vinná réva, výnosný je i zdejší rybolov. Pirovac má několik pěkných oblázkových pláží - Sitnice, Vrulje, Vrilo, Lolič, Makirina - s pozvolným vstupem do moře. Pláž Lolič obdržela v roce 2011 ocenění "modrou vlajkou", na konci pláže Makirina, asi 1 km od centra, je zátoka s léčivým bahnem. 20 Km od letoviska je Vranské jezero - největší v Chorvatsku. Letovisko je baštou malé kopané, provozovat můžete i windsurfing nebo si půjčit kolo. Konají se pravidelní diskotéky a různé slavnosti např. Slavnost plodů moře,Pirovacké noci, soutěže zpěváků. K romantickým procházkám lákají starobylé kamenné uličky, k posezení u sklenky výborného vína stylové restaurace a vinárny.

Villa Vicenco

- Třípodlažní budova situovaná v centru letoviska, 100 m od vyhlášené pláže Lolič. Prostorné dvou až třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, klimatizací, ledničkou a lodžií. U vícelůžkových pokojů (3-4) při obsazení minimálně 2 osobami,neúčtujeme neobsazená lůžka.

Stravování:

v chorvatské restauraci, snídaně (bufet), večeře (výběr z více jídel dle denní nabídky)

 

Dětské ceny:

 

dítě do 12 let 7 100,-

dítě do 3 let bez nároku na vlastní lůžko v doprovodu 2 dosp. osob 3 500,-

 

Možná účast na těchto výletech:

1. Výlet lodí do NP Krka
Cena výletu 290 Kn mimo hlavní sezónu/ 350Kn v hlavní sezóně*
Celodenní výlet lodí proti proudu řeky Krka - kanálem sv. Antonína, k vidění pevnost sv. Mikuláše - od loňského roku na seznamu UNESCO, historické cetrum Šibeniku ( katedrála sv. Jakuba, další pevnosti ve městě), přes Pruklinské jezero až k městečku Skradin. Zakotvení v blízkosti největšího a nejznámějšího vodopádu na řece - Skradinski Buk. 
Možnost koupání u vodopádu, procházka naučnou stezkou ( poznání  jedinečné fauny a flóry tété oblasti, historické skanzeny, pozůstatky bývalé hydroelektrárny.) 
Na lodi se podává welcomedrink, dále možnost dokoupení nápojů.
 
2. Výlet lodí do NP Kornati
Cena výletu 320 Kn mimo hlavní sezónu/350 Kn v hlavní sezóně*
Celodenní výlet lodí k NP Kornati, proplutí mezi menšími ostrovy a útesy. K vidění zde jsou robinsonády, pozůstatky ohraničení pozemků po původních obyvatelých ostrovů, pozůstatky hist.obydlí). Dále návštěva přírodního parku Telaščica, zakotvení v jedné ze zátok na ostrově Dugi Otok, návštěva slaného jezera Mir - možnost koupání v jezeře, dále možnost výstupu na útesy do výšky 20 - 30 m. n.m., pohled na širé moře.
Na lodi se podává welcomedrink, oběd - ryba/maso, víno, salát. Možnost dokoupení nápojů na lodi.
 
* Ceny výletů v sezóně 2018
 
Výlety jsou celodenní cca od 9:00 do cca 17:00 - 17:30h.

 

Facebook