Jadran

Chci rezervovat
Ubytování: Jadran
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko-autobusovou dopravou / město Umag / Jadran
Doprava: Autobus

Popis zájezdu

Středověké městečko UMAG je prvním turistickým střediskem na západní straně ISTRIE při cestě ze severu. Typické pro jeho okolí je členité pobřeží s mnoha poloostrůvky, borovými lesíky a bohatou středomořskou vegetací. Pro pobyt u moře se nabízejí pláže všeho druhu:-pro dobré plavce betonová plata nebo pozvolné s většími kameny, pro děti písečná městská pláž s velmi pozvolným vstupem do moře  Jméno letoviska je odvozeno od jeho římského zakladatele Umacuse. Okolí Umagu je bohaté na vinohrady, ze kterých se stáčí vynikající isterské víno. Je to letovisko plné kontrastů: staré historické centrum versus  nové luxusní hotely, sportoviště, restaurace, rychlá občerstvení, stánky s upomínkovými předměty, půjčovny kol, vozíků pro 2 a více osob, segwayů  .. atd. Za celý týden se Vám určitě nepodaří projít celé letovisko- alespoň rámcově ho můžete poznat při výjížďce oblíbeným  výletním turistickým vláčkem.

 

Ubytování: depandance JADRAN*

je součástí sousedního hotelu Adriatic – asi 2 km od centra města, ve středisku PUNTA. Všechny pokoje mají  vlastní příslušenství tj. WC, umývadlo a sprchový kout. Vybavení je však starší a jednoduché-jsou bez TV,telefonu, nemají ani klimatizaci , ale všechny mají balkony. Malometrážní pokoje jsou dvoulůžkové a jen několik má možnost jedné přistýlky (na vyžádání)- tzn., že každý pokoj    mohou využívat max. 3 osoby. Ubytovaní hosté využívají služby sousedního hotelu Adriatic – např.:lobby bar s venkovní terasou, restaurace á la carte. kadeřnictví, směnárnu. Vzdálenost ubytování od  moře 50m ( betonová plata-hloubka moře pro plavce) , od písečné městské pláže asi 250m. Pobyt domácích mazlíčků není dovolen.

 

Stravování:

Na stravování se dochází do prostorné, klimatizované restaurace hotelu Adriatic s výhledem na moře. V ceně pobytu je zahrnuta bohatá polopenze – snídaně i večeře  formou švédských. K večeřím neomezené nápoje z automatů – červené a bílé víno, pivo, voda, ovocné šťávy. Bohatý výběr teplých hlavních jídel a příloh, dezerty, zmrzlina, ovoce čerstvé i kompotované. 

Ceny zahrnují: ubytování na 7 nocí včetně polopenze, pobytovou taxu,autokarovou dopravu,závěrečný úklid, pojištění zájezdu dle zákona 159/99 Sb.

-cena pro dítě do 14 let na 3.lůžku v doprovodu  2 dosp.os. 2 000,- ve všech termínech (omezený počet pokojů) platí také pro l dítě do 8 let bez lůžka se 2 dosp.os. ve dvoulůžkovém  pokoji

 

  • vlastní doprava sleva 500,- na os. - parkování u hotelu Adriatic - zdarma

Fakultativní výlety: budou upřesněny v pokynech na cestu - nabízí se např. Benátky lodí nebo Terst

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
8 000 Kč/osobu
Cena za lůžko 8 000 Kč
Pokoj 2+1
8 000 Kč/osobu
Cena za lůžko 8 000 Kč
Facebook